Březen 2013

New lay =3

5. března 2013 v 16:08 | Werkáá |  Oznámení
Ták a je tu new lay =33 Ďakujem velmi pekně Issepy Sutcliff:D Je moc krásnýý X) (to myslím vážně :D) Jo a ináč už sa nebudem věnovat robení Dessingů sory ale nie :I Končím s tím prootože je neumim XD

KWPN-Holandský Teplokrevník

4. března 2013 v 17:05 | Werkáá |  Koně 4ever =3 ♥
KWPN=V první řadě je charakter těchto koní neocenitelný. Jsou pracovití, ochotní, citliví. Holandský chov velmi dbá na charakter koně a všichni uznaní hřebci prošli velmi přísným výběrem a testem, kde se v neposlední řadě hodnotí i takové vlastnosti jako je charakter, pracovitost, chování v boxe a krmitelnost.
Další plus těchto koní je jejich sportovní využitelnost. Jsou to všestranně využitelní koně se zaměřením na parkury či drezůru, ale velmi často jsou jedinci použitelní pro obě disciplíny. Plemenná kniha KWPN je na nejpřednějších místech světového žebříčku produkce sportovních koní.
KWPN koně jsou velmi žádaní v zahraničí. Ve Spojených Státech dokonce existuje NAWPN což je něco jako americká dceřiná společnost KWPN. Mimo spojených Států a Evropských zemí jsou velcí importéři KWPN koní Japonci, Arabové, Jihoameričané i Australané.
Jsme toho názoru, že malý, ale kvalitní chov těchto koní v Čechách, může pomoci pozdvihnout sportovní úroveň na zdejších kolbištích a drezůrních obdélnících.

KWPN znamená =
Koninklijk Warmbloed Paardenstamboek Nederland.

Když mě chytnou tak bbudu bit .D

1. března 2013 v 15:07 | Werkáá
Ahoj Werkááá,,My sa známe??!" ale ano! :) ,, .-." Hádej kto sem!:D,,Ehm... Máma:D!Ne to nie-,-" ,,Otec!" To už vobec ne ;-; ,,?? tak kto!" No hádaj! :D ,, .-. ._. ehem,neviem" No přece tvoj brácha! ,, já nějakého mám??
! ;-;" Jo mě! ,,tak ak sa jmenuješ??!" Adam :) ,,Kurwa já tě vobec neznám!" ježiš sory!Já se splet ty si jiná Werka,fakt sory! :/ ,, .-. LOL" Stalo se vám to někdy?? .D Konec článku :DDDD LOLOLOLO .-. :D